Váš specialista na materiál pro centrální vysávání

Centrální vysavače - Ustanovení

Všechny informace na webové stránce www.centralnivysavace.info jsou informace obecné a při rozhodování byste se na ně neměli spoléhat. Centrální vysavače s.r.o. se snaží poskytnout srozumitelné a aktuální informace o výrobcích na této webové prezentaci, ale nezaručuje správnost těchto informací.

Centrální vysavače s.r.o. nezodpovídají za žádné jednání, které podniknete v závislosti na získaných informaci, radě z webové prezentace, nebo za jakoukoli ztrátu, škodu, kterou utrpíte výsledkem vašeho jednání.

Webová stránka www.centralnivysavace.info obsahuje texty, fotografie, obrazový nebo zvukový materiál, a ty jsou všechny  chráněny autorským zákonem, nebo jinými zákony o duševním vlastnictví.


Webová stránka také obsahuje obchodní značky a loga výrobků a výrobců. Tyto značky a loga jsou chráněny autorským zákonem a nebo jinými zákony o duševním vlastnictví

 

Z webové prezentace www.centralnivysavace.info není povoleno:

 

  • kopírovat, distribuovat, rozesílat, upravovat nebo používat jakýkoliv obsah této webové prezentace
  • vytvářet odkazy na www.centralnivysavace.info bez našeho výslovného písemného souhlasu. Přejete-li si poskytovat odkaz na tuto webovou stránku, kontaktujte nás prosím a zašlete nám informaci s podrobnostmi o webové stránce, ze které máte v úmyslu odkazovat na naši webovou prezentaci a my váš požadavek posoudíme. Rozhodnutí, zda budeme s vaší žádostí souhlasit, je jen naším rozhodnutím, ale nemusíme to učinit.

 

Centrální vysavače s.r.o. můžou změnit kdykoliv obsah a vzhled této webové prezentace.

Centrální vysavače s.r.o. můžou ukončit činnost uvedené prezentace, a to při údržbě, při aktualizaci nebo z jakéhokoliv jiného důvodu.

Máte-li dotaz nebo stížnost, týkající se ustanovení  na webové prezentaci www.centralnivysavace.info můžete nás kontaktovat v sekci Napište nám.

 

 

Copyright © 2020 Centrální vysavače s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode