Centrální vysavače a Zdravotní výhody

Centrální vysavače odpovídají nejvyšším nárokům na čistotu a hygienu. Vyčistí Váš byt nejjednodušším a nejpokrokovějším způsobem! Odstraňte pomocí pouhé zásuvky centrálního vysávání ze svého okolí zbytky prachu, který je nebezpečný hlavně pro zdraví alergiků a astmatiků. Vytvořte si hygienicky čisté obytné prostředí pomocí přímého odsávání do venkovního prostoru. Domovní prach, výkaly roztočů, bakterie, květový pyl a jiné volné nečistoty budou bezezbytku odstraněny ze vzduchu, který dýcháte v místnosti.

 

Praktický:

V budoucnu zasunete pouze hadici centrálního vysavače do zásuvky a vysajete celý byt ( z jedné zásuvky až 65 m2 obytné plochy). Nikdy více žádný nepohodlný přístroj, který ničí rohy Vašich stěn, hrany Vašeho nábydku, konec vynášení těžkého přístroje do schodů a zakopávání o přívodní elektrický kabel.

 

Tichý:

Centrální vysavač je instalován mimo obytný prostor. Tento fakt, a také zabudovaná protihluková ochrana, Vám garantují tiché vysávání, při kterém můžete dokonce poslouchat svoji oblíbenou hudbu, nebo telefonovat.

 

Výkonný:

Díky použití průmyslových motorů je sací výkon centrálního vysavače v porovnání s obvyklými vysavači podstatně vyšší (až 4krát).

 

Úsporný:

Sběrnou nádobu centrálního vysavače a filrt stačí vyčistit a vyprázdnit 2 - 3krát ročně.

 

Snadná montáž:

Montážní práce provádí zpravidla odborná firma, ale s pomocí našeho přímého a detailního poradenství je i svépomocná montáž centrálního vysavače opravdu velmi jednoduchá, a to nejen při novostavbách, ale i při dodatečném zabudování. Centrální vysavač se instaluje na zeď mimo prostor bytu (podkroví, garáž, sklep, kotelna, sklad atd.). Sací zásuvky se připojují pomocí cenově výhodných umělohmotných trubek, které mají speciálně upravený vnitřní povrch. Široký sortiment nejrůznějších odboček, kolen, objímek a montážních pomůcek Vám zajistí jednoduchost položení jakéhokoliv vedení. Také lepení je velmi jednoduché. V novostavbě se zpravidla položení provádí pod omítku, do zabezpečovacích šachet a podlah. Ve stavbě je bezpočet možností pro dodatečnou montáž (dutiny v podlahách atd.)

 

Proč centrální vysavač?

Práce s běžným vysavačem je populární, avšak pozor: "Mnohé vysavače sbírají sice prach a nepořádek do vyměnitelných sáčků, ale velký díl jemných částeček vyfukují zase do vzduchu v bytě."

 

Více informací

Centrální vysavače - e-shop - akční ceny centrálních vysavačů 

Copyright © 2020 Centrální vysavače s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode