Váš specialista na materiál pro centrální vysávání

Centrální vysavače s.r.o. Brno

 

Dovozce centrálních vysavačů a výrobků pro realizaci centrálního vysávání

 

Obchodní aktivity:

Obchodní společnost, centrální distribuční a prodejní sklad s materiálem pro realizaci centrálního vysávání s působností v ČR a SR. Dovozce centrálních vysavačů CycloVac, montážního materiálu pro realizaci sytému CVS a široké škály příslušenství prodávaného pod značkou DV systém.

 

Maloobchodní prodej se ralizuje na: www.centralnivysavace.cz

 

Vývoj:

Společnost vznikla na jaře roku 1998 pod názvem DUO VAC centrální vysavače, spol. s r. o. Brno, a to na základě převzetí aktivity v oblasti prodeje a realizací centrálních vysávacích systémů DuoVac od firmy ABKlimatizace s. r.o., Brno. Od jara 2006 dochází v naší společnosti k významným změnám. Hlavním cílem společnosti se stává dovoz a prodej materiálu pro centrální vysávání a centrálních vysavačů. Navazují se nové kontakty s výrobci a dodavateli ze zámoří tak i v Evropě. Rozšiřuje se nabídka výrobků a realizuje nový desing on line shopu. V červnu 2007 dochází ke změně názvu společnosti na Centrální vysavače s.r.o.

 

VÁŠ  SPECIALISTA  NA  MATERIÁL  PRO  CENTRÁLNÍ  VYSÁVÁNÍ

 

Poslání:

Cílem naší společnosti je maximálně vám usnadnit život od získávání potřebných informací, přes používání centrálních vysavačů, až ke komplexnímu prodejnímu servisu pro maloobchodní a velkoobchodní odběratele.

Copyright © 2020 Centrální vysavače s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode